Harcerska Akcja Letnia 2017

„BiesCzaduje w Czarnej”, to hasło tegorocznego hufcowego obozu letniego. Jak sama nazwa mówi w tegoroczne wakacje spotkamy się w Bieszczadach na  harcerskiej bazie obozowej w Czarnej. Termin zgrupowania to 17-30 lipca 2017 r. Udział mogą wziąć harcerze, harcerze starsi oraz wędrownicy, którzy część obozu spędzą wędrując. Przewidziane są również miejsca dla chętnej młodzieży nie zrzeszonej ze Związkiem Harcerstwa Polskiego, w kategoriach wiekowych 10-16 lat – obóz stacjonarny, z podziałem na zajęcia w grupach 10-13 lat i 13-16 lat oraz powyżej 16 r.ż. – obóz wędrowny.

Instruktorzy, członkowie starszyzny oraz wszyscy przyjaciele harcerstwa będą mieli okazję wziąć udział w ostatnich trzech dniach obozu – więcej informacji wkrótce.

Koszt udziału w obozie stacjonarnym wynosi:

• z przedpłatą w wysokści 300 zł do połowy kwietnia – 950 zł
  • bez przedpłaty – 1000 zł
  • młodzież niezrzeszona – 1100 zł

Za odbycie dwóch „subotników” na hufcowej stanicy można starać się o zniżkę w wysokości 50 zł na udział w obozie. Wniosek do pobrania tutaj oraz w zakładce „pliki”.

Więcej informacji można otrzymać wysyłając zapytania na adres hufiec@garwolin.zhp.pl lub bezpośrednio u drużynowych.