I po festiwalu…

I Festiwal Sztuki Harcerskiej mamy już za sobą. Widownia mogła podziwiać nasze możliwości wokalne i teatralne oraz plastyczne. Najlepszy występ muzyczny zaprezentowała 155 GDH z 2. Szczepu im. W. Bekierskiej w Garwolinie, śpiewając „Hej, Leonardo”, natomiast przedstawieniem teatralnym na temat lodówki zachwyciły nas zuchy z 14 GZ Leśne Skrzaty z 4. Szczepu Adventure. Nagrodą w obu przypadkach był bon na weekendowy biwak na Stanicy Polewicz.

Jako jedyne swoją pracę plastyczną przysłały na konkurs zuchy z 100. WDH „Arbaro” i otrzymały nową książeczkę do swej biblioteczki: „Poradnik małego skauta”.

Gratulujemy zwycięzcom!

Komenda Hufca bardzo dziękuje Druhnie pwd Magdzie Przybysz za przeprowadzenie od początku do końca tego projektu 😀

Mamy nadzieję, że festiwal na przyszły rok nam się rozrośnie i spotkamy się znów!

Komentarze

Dodaj komentarz