Komenda

phm. Izabela LachKomendant hufca – phm. Izabela Lach

phm. Izabela Lach, komendantka Hufca Garwolin. W harcerstwie od 2000r, była drużynowa, członkini KH oraz szefowa Harcerskiego Klubu Ratowniczego. Zaczynała w 47 Turystycznej Drużynie Harcerskiej w Wilkowyi. Oprócz kierowania Hufcem lekarz, pasjonatka filmów katastroficznych i miłośniczka kryminałów.

phm-agnieszka-poltorakzastępca komendanta hufca ds. kształcenia i pracy z kadrą – phm. Agnieszka Gądek

Wieloletnia drużynowa 154 GDHiZ, obecnie szczepowa 2 Szczepu ZHP im. Wandy Bekierskiej w Garwolinie. Doświadczona w pracy z zuchami, współautorka publikacji Głównej Kwatery Związku Harcerstwa Polskiego. Prywatnie nauczycielka, młoda żona i pochłonięta macierzyństwem mama.

phm-leszek-ochniewiczskarbnik hufca – phm. Leszek Ochniewicz

Działa w harcerstwie od 1989 roku, był zastępowym, drużynowym, szczepowym, namiestnikiem wędrowniczym i od wielu lat jest członkiem komendy hufca. Przez większość swojego harcerskiego życia związany ze środowiskiem szczepu „Adventure”. Prywatnie prawnik, miłośnik psów, kotów, koni i wszystkiego co ma sierść.

phm-anna-piwowarczykczłonek KH ds. programu – phm. Anna Piwowarczyk

Związana z Hufcem Garwolin od najmłodszych lat. Instruktor z wieloletnim doświadczeniem wychowawczym jako drużynowa oraz komendantka wielu form takich jak obozy, zimowiska, kursy zastępowych. Organizatorka form kształceniowych w Hufcu jak: kursy drużynowych i kursy przewodnikowskie. Obecnie członkini KH ds. programowych oraz członkini Komisji Stopni Instruktorskich. Prywatnie mama, lekarz-pediatra, naukowo zajmuje się problematyką diet eliminacyjnych u dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Lubi nade wszystko gotowanie.

pwd-malgorzata-szczesniakczłonek KH ds technicznych – pwd. Małgorzata Szczęśniak

Działa w harcerstwie od 1994 roku. Była zastępową, przyboczną, drużynową. Przez całą działalność harcerską związana z 2 Szczepem Harcerskim im. W. Bekierskiej. Z wykształcenia pedagog. Prywatnie żona i mama.